Startseite

[rev_slider_vc alias=”germany”]
Nasenästhetik: Die ästhetische Nasenoperation (Nasenkorrektur) ist, wie der Name schon sagt, der Prozess der Veränderung der Nasenform.

Gesichtsästhetik: Im Laufe der Jahre sind wir alle aufgrund interner und externer Faktoren wie Rauchen, Sonne, Stress … mit Genetik konfrontiert.

Brustästhetik: Man kann sagen, dass die Bedeutung der Brust auf der Tatsache beruht, dass sie im Laufe der Geschichte ein Symbol für Weiblichkeit und Fruchtbarkeit war.

Mo – Freitag: 09:00 – 18:00

Sa: 9:00 – 15:00

 

Kosmetische und Plastische Chirurgen in Izmir

Cengiz Temel: Onlarca doktorla görüşüp içime sinmediği için her seferinde iptal ettiğim ameliyatı TEVFİK CANDAN MEZİLİ ’le tanıştıktan sonra gönül rahatlığıyla ameliyatımı oldum ..
Hastasına ilgisiyle, verdiği enerji ve cesaretle çok güvende hissettiriyor..
Söylenecek o kadar çok şey var ki TEVFİK CANDAN MEZİLİ hakkında ama herşeyden önce çok teşekkür ederim.
Aklıma takılan en ufak birşeyde saati düşünmeden size ulaşabildiğim için, aşırı anlayışınız için, güler yüzünüz için, samimiyetiniz için, bundan sonra istediğim her işlemde gözüm kapalı size güvenebileceğim için ve beni hayalimdeki görüntüye kavuşturduğunuz için çok ama çok ama çok teşekkür ederim …. ..iyi ki varsınız ve iyi ki tanımışım sizi

Neslihan Eyidoğan: Mucizevi cerrah :-) Burnumla alakalı sağlık sorunlarım vardı. Farabi devlet hastanesinin plastik cerrahlarından olan fakat mükemmeliyetini yaptığı onlarca ameliyatla kanıtlamış olan içlerinde bende olmak üzere ne kadar minnetkar olsam az… Küçükken inanırdık sihire büyüdüğümüzde sadece sihrin.Göz yanılması olduğuna inandık. Ama TEVFİK CANDAN MEZİLİ sihirli elleriyle mükemmel üstü bir görünüm bahşetti.Teşekkürler Mucizevi Cerrah…