Popo Estetiği ve Popo Büyütme İçin Kimler Uygun Adaydır?

Popo Estetiği ve Popo Büyütme İçin Kimler Uygun Adaydır?
Popo Estetiği; Kalçalar, her daim kadın vücudunun çekiciliğini oluşturan en önemli unsurlardan biridir. Ayrıca son zamanlarda Kardashianlar ile beraber popo estetiği ve popo büyütmeye talep hızlı bir şekilde artış gösterdi.Brezilya poposu da denilen popo büyütme ameliyatları son dönemlerde kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmeye başlandı.Popo estetiği ve popo büyütme için öncelikle 17 yaşını doldurmuş, popo şeklinden ya da popo büyüklüğünden rahatsız olan herkes aday olarak gösterilebilir. Çoğu kadının popoları büyük olsa bile güzel forma sahip değildir. Bunlar da kalça estetiğini tercih edebilirler.

İdeal Popo Şekli Nasıl Olmalıdır?

Popo güzelliğini meydana getiren unsurlar, kalçanın şekli ve büyüklüğüne bağlıdır. Kalça şeklinin düzgün olmasına bazı etkenler yardımcı olur.Bunlar kalça kası büyüklüğü ve şekli, leğen kemiklerinin büyüklüğü, kalça kasının üstündeki yağ tabakasının dağılımı popo şekline önemli ölçüde katkı sağlar. İdeal popo şekli kişiden kişiye değişmekle birlikte kabaca yuvarlak futbol topu benzeri orta kısmın dolgun olduğu bir şekildir.

Popo Büyütme Yöntemleri

Bu ameliyatlar 2 şekilde yapılır, popo protezi diğer bir ifade ile silikon protezler kullanılır. İkinci yöntem ise, hastaların kendi yağlarından  elde edinilen yağ enjeksiyonu ile yapılır. Hastaların vücudunda yeterli miktarda yağ bulunuyorsa en uygun yöntem yağ enjeksiyonu olarak görülür.Bu şekilde karın basen, bel gibi bölgelerde fazla yağlar alınarak popoya yerleştirilir. Popo büyümesi böylece sağlanırken ayrıca bel inceltilmiş, bacak kalça geçişi daha estetik hale getirilebilir.Yağ enjeksiyonu ile yapılan popo büyütme işlemlerinde protez kullanılmadığı için herhangi bir risk bulunmaz.Genelde protez ile popo büyütme vücutta yeterince yağı olmayan ince yapılı hastalarda tercih edilir. Bu yöntemde kalçaların iç kıvrım alanında olan yerlerden kesiler ile protez kalçaya yerleştirilir.Popo kıvrımları arasında fazla belirgin olmayan izler kalabilir. Protez dışarıdan belli olmaz, hastalar ilk başlarda protezi sert hissetse dahi zamanla kendi dokusu gibi olur.

Popo Estetiği Fiyatları 2024

Popo Estetiği Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.Kaynakça:https://www.webmd.com/beauty/what-is-a-brazilian-butt-lift

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir