İzmir Popo Estetiği

İzmir popo estetiği operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem popo estetiği fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de popo estetiği yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir popo estetiği doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere popo estetiği öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Popo Şeklinde Güzelliği Belirleyen Unsurlar Nelerdir ve İdeal Popo Şekli Nasıl Olmalıdır?

Popo güzelliğini belirleyen ana unsurlar, kalçanın formu (yani şekli) ve büyüklüğüdür. Kalça şeklinin güzel olmasına birçok unsur katkıda bulunur. Leğen (kalça) kemiklerinin büyüklüğü, gluteal kasın (kalça kası) büyüklüğü ve şekli, gluteal kasın üzerindeki yağ tabakasının dağılımı ve miktarı popo şeklini belirler.

Ayrıca kalçanın bel ile olan ilişkisi ve geçişi, kalçanın alt kıvrımı ve bacak iç kısmıyla geçişi popo estetiğine katkıda bulunan ana etkenler olarak özetlenebilir. İdeal bir popo şekli yukarıda anlattığım hacimlerin orantılı dağıldığı, kaba bir tabirle de olsa bir futbol topuna benzetilebilir ancak biraz daha yayvan olmalıdır.

Popo Estetiği Uygulaması Öncesi ve Sonrası Doktor Tavsiyesi

Daha sıkı ve estetik bir kalçaya sahip olmak isteyen her kadının seçtiği popo estetiği, işlemlerine göre farklı çeşitleriyle ön plana çıkmakta. Hacimsiz ve vücutla orantısı olmadığı için hoş olmayan görüntüye neden olan kalça yapıları, popo estetiği ile düzeltilebilmektedir. İşlemlerine göre farklılık gösterebilen popo estetiği çeşitlerini şu şekilde sıralanabilir:

  • Büyük ve basık kalça küçültme ameliyatı
  • Kalçayı dikleştirme ameliyatı
  • Kalçayı dolgunlaştırma ameliyatı

Popo estetiği yaptıranları görenler, genellikle bu işlem ile ilgili araştırma yaparlar. Popo estetiği uygulaması yaptıranlar üzerindeki olumlu neticeleri gören kadınlar, bu uygulamaya büyük bir ilgi ve alaka ile yaklaşmaktadır. Bu nedenle, uygulamalarda kullanılan yöntemler akıllarında soru işareti oluşturmaktadır. Popo estetiği uygulaması, farklı yöntemlerle gerçekleştirilir. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yağ Enjeksiyonu Uygulama: Liposuction olarak bilinen bu uygulama yönteminde basen, bel ve poponun alt kısımlarından alınan yağlarla düzgün bir görünüm elde edilir.
  • Popo Silikon Uygulaması: Eğer Liposuction ile yağları alma işlemi yoksul kalmışsa, bu yönteme başvurulur. Popo silikon uygulamasındaki amaç kalçanın daha dik bir hal almasını sağlamaktır.
  • Popo Kaldırma Uygulaması: Bu yöntem, daha önceden aşırı kilolu olup sonradan zayıflayan hanımlar için uygulanmaktadır. Bu yöntemin tercihindeki esas unsur, verilen kilolardan dolayı oluşan deri fazlalarını ortadan kaldırmaktır.

Farklı yöntemlerle gerçekleşen bu işlemlerden hangisinin yapılacağı, operasyonu yaptıracak kişinin durumu ve hekimin kararına bağlıdır.

İzmir Popo Estetiği

İzmir’de Popo Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

İzmir popo estetiği fiyatları işlemi yapan uzmana göre değişiklik gösterebilmektedir. Popo estetiği, bazı insanların kalçalarında meydana gelen sorunlardan ya da estetik görünüm sıkıntısından dolayı sıkça yaptırılan bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Özellikle de kadınlarda popo bölgesinin yuvarlak ve şekilli olması kadınlar için estetik açıdan oldukça önemlidir. Estetik görünüm herkes için büyük bir önem barındırır.

İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. İzmir’de popo estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twenty − sixteen =