Hakkımda

Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Candan Mezili

hakkimda-1

Merhaba,
Ben Op. Dr. Candan Mezili.
Yüz, Vücut, Meme, Burun ve Genital Estetik alanlarında İzmir’de kendi özel kliniğimde hizmet vermekteyim.

Mesleki İlgi Alanlarım

Yüz Estetiği

Burun Estetiği

Liposuction

Karın Germe

Popo Estetiği

Bacak Estetiği

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme Küçültme Ameliyatı

Hakkımda

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini 2005 yılında bitirdim. Aynı yıl uzmanlık eğitimi için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğine girdim. Plastik Cerrahi alanını seçmemde hayal gücü ve şekil değiştirme işlemlerinin büyüsüne kapılmamın etkisi büyüktür. 6 yıllık ihtisas süresi çok yoğun geçti ve çok kıymetli hocalarımla birçok ameliyat yapma şansım oldu.

2011 yılında uzmanlığımı aldıktan sonra, gerek Kars Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetim sırasında gerekse Kocaeli Darıca Farabi Devlet Hastanesinde kendimi geliştirmeme olanak sağlayan pek çok ameliyat yaptım. Devamında ise kişisel özelliklerim doğrultusunda Özel Hastanelerde çalışma kararı aldım ve bu doğrultuda pek çok özel hastanede (Özel Eryaman, Özel Keçiören ve Özel Kudret İnternational Hastanesi) çalıştım.

2015 yılının sonlarından 2018 Mayıs ayına kadar Özel Bodrum Acıbadem Hastanesinde çalıştım. Bu süreçte ilk 1.5 yıl boyunca Prof. Dr. Mehmet Mutaf ile birlikte özellikle yanık ve yaralı yüzlerin rekonstrüksiyonu, mikrotia ve çocuk konjenital anomalileri alanlarında çalıştım. Ardından kısa süre İzmir Özel Ekol Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak çalıştım. Şu anda İzmir’de, kendi özel kliniğimde hizmet vermekteyim.

İş Yaklaşımım

Özellikle hastalarıma karşı empati ile yaklaşırım. Pozitif, güvenilir ve çalışkan olmak, detaylara ve hasta memnuniyetine önem vermek benim için her zaman öncelikli olmuştur. Plastik Cerrahi, toplumun gözünde herşeyi mümkün kılan büyülü bir uygulamalar topluluğu veya sanat akımı gibi değerlendirilse de aslında cerrahi bir tıp disiplinidir.

Plastik sanatlarla da yakından ilgilenen biri olarak insan vücudu, yani size reaksiyon veren canlı bir organizma üzerinde ameliyat yapmak cansız bir nesne ile çalışmaktan çok farklıdır. Bu nedenle hastalarımla çok yakın iletişimde olmaya ve onların beklentilerini anlamaya, istenilen sonucun ulaşılabilirliğini ve diğer alternatifleri ortaya koymaya çalışırım. Bu yüzden tedavi planını oluştururken hastalarımla yakın işbirliği içinde çalışmaya ve istenilen sonuca ulaşırken hasta güvenliğini de en üst düzeyde tutmaya özen gösteririm.

Plastik Cerrahi uygulamaları sonucunda başarılı bir sonuca ulaşmak için en temel bileşenin özenle yapılmış iyi bir cerrahi operasyon ve buna ek olarak hastalarımla karşılıklı açık iletişim ve güven olduğunu düşünüyorum. Bu felsefeler doğrultusunda halen İzmir’de kendi özel kliniğimde hizmet vermekteyim. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ve Dermokozmetoloji alanında hizmet vermekteyim.

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğine ve Estetik Plastik Cerrahi Derneğine üyeyim. Ulusal ve Uluslararası kongre, kurs ve seminerleri ve yenilikleri yakından takip etmekteyim.

Sahip Olduğum Sertifikalar

Basından Yansımalar

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Tüm alanları lütfen doldurun.

  Adınız

  E-Posta

  Konu

  Mesaj